Menu

Far Cry® Primal [PS4] PART 4 – (władca zwierząt)Witam w mojej serii Zagrajmy w Far Cry Primal (lub jak kto woli: Let’s Play Far Cry Primal PL). Tym razem przenosimy się do czasów prehistorycznych i wcielamy się w myśliwego Takkara. Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja przechodzę wersję na PlayStation 4. Kolejnych odcinków spodziewajcie się codziennie.

Far Cry Primal to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin z otwartym światem do eksploracji. Akcja tej części rozgrywa się 10.000 lat przed naszą erą, a głównym bohaterem jest prehistoryczny myśliwy Takkar. Realia historyczne pozwoliły twórcom na szczególne zaznaczenie w rozgrywce motywu przetrwania i wytwarzania przedmiotów ze zdobywanych materiałów. W serii “Zagrajmy w Far Cry Primal” (Let’s Play Far Cry Primal PL) pokażę Wam przejście całej gry wraz z prezentacją wielu misji pobocznych. Far Cry Primal to gra mająca oficjalną premierę w Polsce 23 lutego 2016 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Z kolei wersja pecetowa ukaże się 1 marca 2016 roku. W naszym kraju tytuł został wydany przez rodzimy oddział firmy Ubisoft w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

#killerman #jaramsie

FAR CRY PRIMAL

#PS4Live,PlayStation 4,Sony Interactive Entertainment,Far Cry® Primal,Zagrajmy w Far Cry Primal,Zagrajmy w Far Cry: Primal,Przetrwanie w prehistorii,Zagrajmy w,Far Cry Primal,Far Cry: Primal,Far,Cry,Primal,Let’s Play,Let’s Play Far Cry Primal,Let’s Play Far Cry Primal PL,polski,komentarz,walkthrough,strzelanina,FPS,Ubisoft Montreal,Ubisoft,Far Cry Primal Walkthrough,Far Cry Primal gameplay,Far Cry Primal gameplay pl,daqu223,webgamescompl,killerman,killermantv

One comment

  1. Kółko Zainteresowań says:

    władca zwierząt killerman brzmi nieźle😂😂😂

Leave a Reply

Who’s Online?

Total users online: 4
Guests online: 4
Registered online: 0;

Google Analytics Stats

generated by GADWP